Наші партнери:
-
Американо-українська ділова рада
-
Центр кар'єри
-
Міністерство закордонних справ України (член громадської ради при МЗС)
-
Академія наук вищої школи України
-
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
-
Американська торговельна палата в Україні
-
Всеукраїнська громадська організація "Інститут досліджень економіки і суспільства 21-го століття"
-
Міжнародний фонд "Скорочення ризиків"
-
ГО "ІТ Альянс"
-
Компанія "Noosphere"
Міжнародні економічні асоціації:
Міжнародна Економічна Асоціація
Міжнародна Економічна Асоціація (МAЕ) була заснована в 1950 р. як недержавна організація під патронатом Відділу суспільних наук ЮНЕСКО. З моменту створення МАЕ підтримує інформаційні та консультативні відносини з ЮНЕСКО і з 1973 р. є членом Міжнародної ради з соціології. Метою Асоціації спочатку полягала в тому, щоб налагодити особисті зв'язки і взаємини між економістами з різних країн за допомогою організації наукових зустрічей та участі у спільних дослідницьких програмах, а також за допомогою публікацій міжнародного значення з найбільш актуальних питань.
Американська Економічна Асоціація
Американська Економічна Асоціація (АЕА) була організована в 1885 р. на зустрічі в Саратоне, Нью-Йорку, невеликою групою економістів. З 3 лютого 1923 р. АЕА розташовується у Вашингтоні, округ Колумбія.
Цілями Асоціації є:
1. Підтримка економічних досліджень, особливо історичних та статистичних, в умовах індустріального суспільства.
2. Здійснення публікацій з економічних питань.
3. Підтримка свободи економічних дискусій. Асоціація ні до кого не відноситься упереджено, але при цьому не залишає своїх членів без підтримки у практичних питаннях економіки.
Зазначені цілі дотримувалися протягом всієї історії Асоціації. Спочатку в складі Асоціації переважали викладачі з економіки з коледжів та університетів, однак тепер Асоціація збільшує свій склад за рахунок представників ділових і професійних співтовариств. Сьогодні АЕА налічує приблизно 18 000 чоловік, більше половини яких – науковці. Приблизно 15% займаються торговельно-промисловою діяльністю, решта – федеральні, державні та місцеві чиновники і співробітники некомерційних організацій.
Європейська Економічна Асоціація
Європейська Економічна Асоціація (EЕA) – міжнародна наукова організація з членством, відкритим для всіх бажаючих, що цікавляться економікою.
Цілі Європейської Економічної Асоціації:
• сприяти розвитку та застосуванню економіки як науки в Європі;
• підтримувати співробітництво і взаємодіяти обміну між викладачами, дослідниками та студентами економічних спеціальностей у різних європейських країнах;
• розвивати і сприяти співпраці між університетами і науково-дослідними інститутами в Європі (стаття 2 Статуту).
Для здійснення цих цілей EЕA сприяє більш тісному співробітництву між орієнтованими на теорію і орієнтованими на практику економістами, так само як між студентами економічних спеціальностей і викладачами з різних європейських країн.
EЕA співпрацює з національними та міжнародними економічними асоціаціями, проводить щорічні конгреси.
Журнал Європейської Економічної Асоціації є офіційним виданням EЕA.
Економічна Наукова Асоціація
Економічна Наукова Асоціація (ЕНA) є професійною організацією, яка здійснює дослідження, спрямовані на вивчення економічної поведінки. ЕНA заохочує участь економістів, зацікавлених в результатах подібних досліджень, а також вчених з психології, бізнесу, політології, та з інших суміжних галузей.
ЕНA видає журнал, Експериментальну Економіку, спонсорує конференції, і підтримує проведення онлайн-семінарів для своїх учасників. Усі зацікавлені особи можуть стати членами ЕНA.
Європейська Асоціація Закону та Економіки
Рух Закону і Економіки – одне з найбільш важливих інтелектуальних подій серед студентів юридичних спеціальностей в останні десятиліття. Цей підхід використовує економічні поняття, щоб пояснити і уточнити юридичні питання, не тільки в рамках вузько певних "економічних" областей, таких як конкуренція і закон попиту і пропозиції, але також в межах юриспруденції, до якої відноситься широкий перелік питань: від проблем кримінальної відповідальності до сімейного законодавства та злочинності. Таким чином, Закон і Економіка став ключовою методологією, як для практичного, так і для нормативного юридичного аналізу; що в свою чергу вплинуло на регулювання, законодавство і прецедентне право. Багато наукових журналів публікують статті в цій області, але Закон і Економіка став невід'ємною частиною юридичної та економічної освіти в найпрестижніших університетах.
Створення Європейської Асоціації Закону та Економіки (ЕАЗЕ) є наслідком використання економічного аналізу в юриспруденції в Європі. ЕАЗЕ була заснована в 1984 р. з метою підтримки вчених в області юриспруденції й економки та ознайомлення ширшої аудиторії з результатами їхніх досліджень, включаючи політиків, законодавців та суддів. Щорічна конференція ЕАЗЕ стала важливим форумом для обміну ідеями та результатами проведених досліджень. ЕАЗЕ також проводить семінари в різних країнах разом з іншими міжнародними і національними організаціями. Збори кращих доповідей, зроблених на щорічних конференціях, видано в рамках спеціальної Конференції з Оглядом Закону та Економіки. В Асоціації є періодичний інформаційний бюлетень, який поширюється серед більш ніж 300 учасників. Веб-сайт ЕАЗЕ був створений для того, щоб служити не тільки в якості дошки оголошень для дій Асоціації, але також як інтерактивний інструмент для обміну ідеями та досвідом складання юридично-економічної документації.
Американська Асоціація Закону і Економіки
Американська Асоціація Закону і Економіки присвячена просуванню економічного розуміння юриспруденції та пов'язаних з нею галузей державної політики і регулювання. Заснована в 1991 р., включає як вчених, так і практикуючих адвокатів та економістів. Асоціація проводить щорічну дводенну зустріч у травні, на якій учасники представляють доповіді на різні теми щодо взаємодії закону та економіки. З 1999 р. Асоціація видає журнал, що рецензується – Огляд американського законодавства та економіки. Оплата щорічних внесків до Асоціації дає право кожному учасникові отримувати випуски Огляду, що виходять двічі на рік, безкоштовно. Внески для щорічного членства в Асоціації складають 70 $ з пільговим тарифом для студентів – 30 $.
Східна Економічна Асоціація
Східна Економічна Асоціація (ЗЕА) – некомерційна організація, діяльність якої полягає в тому, щоб сприяти освітньому і науковому обміну з питань економіки. Для досягнення цієї мети Асоціація заохочує свободу проведення досліджень та їх обговорення. Асоціація видає Східний Економічний Журнал і проводить щорічну конференцію та зустріч учасників.
Будь-який бажаючий, який цікавиться теорією, принципами та проблемами економіки та пов'язаних з нею дисциплін, може приєднається до ЗЕА і отримують всі звіти та публікації Асоціації, включаючи Східний Економічний Журнал, у міру їх публікації, а, починаючи з випуску № 34, можна отримувати Журнал в друкованої або електронній формі.
Однак членські внески відрізняються в залежності від форми отримання Журналу:
• Внески є щорічними і становлять 65 $ (60 $, якщо Ви хочете отримувати Журнал в електронній формі) у Сполучених Штатах і Канаді і 70 $ (65 $, якщо Ви хочете отримувати Журнал електронній формі) в інших країнах.
• Сімейні внески можливі і становлять 75 $ (70 $, якщо Ви хочете отримувати Журнал в електронній формі); тільки один екземпляр Східного Економічного Журналу буде доставлений (в будь-якій формі).
• Внески за три роки складають 165 $ (150 $, якщо Ви хочете отримувати Журнал в електронній формі).
• Довічне членство можливе за вартістю десятикратний щорічних внесків, а з 2 квітня 2009 р., довічне членство можна придбати в кредит або за дебетовою карткою.
• Корпоративне членство за пільговим тарифом 35 $ є зареєстрованим студентам (потрібен доказ реєстрації) і пенсіонерам (30 $, якщо Ви хочете отримувати Журнал в електронній формі).
Членство можливо для будь-якої людини, що цікавиться теорією, принципами та проблемами економіки та пов'язаних з нею дисциплін. Учасники отримують всі звіти та публікації Асоціації, включаючи Східний Економічний Журнал, у міру їх публікацій.
Європейська Асоціація Еволюційної Політичної Економії
Європейська Асоціація Еволюційної Політичної Економії (ЄАЕПЕ) була створена на конференції в Лондоні 29 червня 1988 р. Головна мета створення асоціації полягала в тому, щоб сприяти еволюційним, динамічним і реальним підходам в економічній теорії та політиці. Замість сверхформалістіческого і часто порожнього теоретизування ортодоксальної економіки, мета полягала в тому, щоб об'єднати ідеї багатьох теоретиків і теоретичних економічних шкіл, розвивати практичне використання теорії і політики. ЄАЕПЕ визнає доречність і активно підтримує дослідження різноманітних авторів, прихильників інституційного та еволюційного підходів, серед яких: Джон Коммонс, Ніколас Кальдор, Міхал Калецкі, Вільям Капп, Джон Мейнард Кейнс, Альфред Маршалл, Карл Маркс, Гуннар Мюрдаль, Едіт Пенроуз, Франсуа Перру, Карл Поланьї, Джоан Робінсон, Йозеф Шумпетер, Герберт Саймон, Адам Сміт, Торстейн Веблен і Макс Вебер. Почесні президенти ЄАЕПЕ – провідні вчені, які працювали в цьому напрямку. Їх патронаж у ЄАЕПЕ – доказ значної ролі Асоціації в просуванні критичного мислення у суспільних науках.
Офіційна підстава Асоціації відбулася під час її першої щорічної конференції в Кесвіке (Камбрія, Великобританія) 19-22 вересня 1989 р. Була прийнята Конституція ЄАЕПЕ, що призвело до виборів Керівного комітету, який пізніше трансформувався в Раду ЄАЕПЕ. Асоціація опублікувала перше видання свого інформаційного бюлетеня, що виходить двічі на рік, у січні 1989 р.
У листопаді 1990 р. Асоціація сформувала благодійний Фонд Європейського Економічного Розвитку (ФЄЕР), який офіційно зареєстрований відповідно до закону про Благодійних установах (Англія та Уельс) і здійснює фінансову підтримку проведення конференцій та інших проектів ЄАЕПЕ.
Міжнародний союз Економістів
Міжнародний Союз Економістів (МСЕ) був заснований в Болгарії в 1991 р. провідними економістами, вченими та експертами, громадськими діячами, банкірами та бізнесменами з різних країн світу як міжнародна незалежна громадська неурядова організація на основі свободи і рівності її учасників.
Головними принципами діяльності МСЕ, проголошеними при її заснування, є: демократія, гуманізм і відкритий діалог. Діяльність Міжнародного Союзу Економістів грунтується на досягненні його головних цілей:
• сприяти економічному та соціальному розвитку світового співтовариства;
• сприяти обміну інформацією, ідеями та знаннями;
• заохочувати заснування підприємств, фінансових структур у різних регіонах і державах, офшорних і вільних економічних зонах з метою розвитку нових продуктів, товарів та сервісного виробництва та створення нових робочих місць;
• надавати практичну допомогу у розвитку малого і середнього бізнесу, у навчанні персоналу;
• захищати професійні, творчі інтереси Товариства Членів Профспілок, надавати юридичну, методичну та іншу допомогу учасникам МСЕ у реалізації їх міжнародної діяльності.
Національна Асоціація Економіки Бізнесу
Національна Асоціація Економіки Бізнесу (НАЕБ) є провідною асоціацією для тих, хто цікавиться економікою підприємств. Вона включає більше 3 000 учасників, що представляють більше ніж 1500 бізнесів і інші організації, і є джерелом обміну економічною інформацією. Починаючи з моменту заснування в 1959 р., НАЕБ привернула увагу найвпливовіших і престижних економічних лідерів у світі.
Учасники НАЕБ розширюють вплив економіки як в приватному, так і в громадському секторах. Учасники є радниками вищого керівництва в бізнесі і допомагають сформувати громадську думку з актуальних економічних і фінансових проблем. Серед учасників – провідні вчені економісти і політики з усього світу, а також фахівці, що визначають виробничу і цінову політики в межах фірми, і підприємці, які визначають нові напрямки в професії. НАЕБ привносить лідерство в економіку бізнесу.
Південна Економічна Асоціація
Південна Економічна Асоціація – одна з найстаріших регіональних економічних асоціацій в Сполучених Штатах, її створення відноситься до часу конференції, проведеної в Атланті в листопаді 1928 р. Південний Економічний Журнал почав видаватися в 1933 р. і є восьмим найстарішим американським науковим журналом з економіки. З моменту її заснування метою Асоціації є подальше навчання вчених та громадськості з питань економіки. Для досягнення поставленої мети Асоціація прагне стимулювати інтерес і поширювати результати останніх досліджень в галузі теоретичної та прикладної економіки.
Членство в Південній Економічної Асоціації включає спільнота вчених з різноманітними дослідженнями у сфері економіки та методами їх проведення. Щорічна конференція та Журнал Асоціації вітають проведення досліджень у всіх галузях економіки економістами в усьому світі.
Японська Економічна Асоціація
Японська Економічна Асоціація є найбільшою, що налічує більше 3 000 чоловік, серед наукових економічних асоціацій Японії. Асоціація, заснована в 1934 р., є однією з найстаріших. Серед її членів-засновників були Ясуме Такада, Ічіро Некояма, Шинзо Коізумі і Сеічіро Такахаші. Асоціація була реорганізована в Теоретичну Економічну Асоціацію і Японську Економетричну Асоціацію незабаром після війни. Ці дві Асоціації були возз'єднані як Асоціація Економіки та Економетрики Японії в 1968 р. У 1997 р. було відновлено початкову назву Асоціації.
Діяльність Асоціації в даний час відноситься до всіх областей економіки, включаючи економічну теорію і математичну економіку, економічну політику в цілому, громадську економіку і фінанси, монетаризм і політику, міжнародну торгівлю та фінанси, індустріальну організацію, міську та регіональну економіку, економічний розвиток, сільськогосподарську економіку, економетрику і економічну статистику. Асоціація відіграє важливу роль у просуванні наукового дослідження в економіці Японії не тільки за допомогою проведення досліджень, але також за допомогою їх висвітлення. Асоціація складається з наукових економістів, а також з дослідників, які співпрацюють з урядом або приватними організаціями. Станом на 01 січня 2004 р. Асоціація включала в себе 3 063 осіб і 19 організацій.
Канадська Економічна Асоціація
Нараховуючи понад 1500 осіб по всій країні і за кордоном, Канадська Економічна Асоціація (КЕА) є організацією вчених-економістів у Канаді. Для просування економічного знання Асоціація сприяє проведенню досліджень, виданню публікацій і вільному обговоренню економічних питань. За будь-якого питання практичної політики Асоціація не висловлює упередженої думки, а також не засуджує своїх учасників за прихильність різним політичним поглядам. У КЕА немає офісу.
КЕА видає передовий економічний журнал у Канаді, Канадський Журнал Економіки, і організовує щорічну конференцію. Канадський Журнал Політики також пов'язаний з КЕА, яка є однією з організацій підтримки. Діяльністю і організація Канадської Економічної Асоціації регламентується конституцією Асоціації (за додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до веб-сторінці Асоціації). Президентами Асоціації, секретарями-референтами і редакторами журналу призначаються люди, які сприяли Асоціації, починаючи з її заснування у 1966 р.